Правила для учнів

Єдині правила для учнів

Правила поведінки учнів базуються на чинному законодавстві України.

1. Учень приходить до школи за 10-15 хв. до початку навчальних занять.

2. Займає своє робоче місце, готує все необхідне  до уроку. Зошити, підручник, щоденник мають бути акуратно покладені на парті.

3. Школа – територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, в тому числі ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам, наркотикам, токсичним речовинам.

4. Не дозволяється  без дозволу вчителя (за узгодженням із батьками) йти зі школи та її території в урочний час. У разі пропуску занять учень зобов’язаний пред’явити класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, що їх заміняють) про причину відсутності на заняттях.

5. Не дозволяється жувати гумку, користуватися плеєром і мобільним телефоном на уроках

6. Учні поводяться ввічливо, піклуються про молодших школярів.

7. У школі учні поводяться гідно та поважають честь і гідність людей, які знаходяться поруч.

8. Учні бережуть майно школи, дбають про чистоту та порядок на території школи. У випадку заподіяння збитку майну школи, батьки (законні представники) зобов’язані відшкодувати його.

9. Цькування, бійки, залякування та знущання, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами.

10. Учень виконує домашні завдання, готується до уроків.