Тиждень історії

Дата: 20.01.2023 21:37
Кількість переглядів: 10

З метою активізації пізнавального інтересу учнів до історії, розширення й поглиблення знань та умінь учнів з предмета, в Яснопільщанській гімназії з 16 по 20 січня було проведено Тиждень історії.             Проведення Тижня історії – це не стільки розваги для учнів, скільки одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями; мета якого, розвиток інтересу учнів до вивчення навчальних предметів, розвиток творчих здібностей, логічного та аналітичного  мислення, вміння висловлювати та відстоювати власну думку, формування естетичного смаку учнів.

Протягом тижня вчителями історії було проведено низку заходів, бесід, годин спілкування, тощо. Так, з учнями 6 класу було проведено конкурс-дослідження "Моє родинне дерево". З учнями 9 го класу   було проведено історичну гру "Колесо історії", а з учнями 7-8 класів було проведено історичний брейн-ринг "Козацька доба в історії України". Завершився Тиждень історії переглядом історичних фільмів ("Поводир", "Кіборги", "Хто Ми. Психоаназіз українців".

Тиждень історії створив сприятливі умови для виявлення набутих навичок у нестандартних ігрових ситуаціях та допоміг учням розширити й поглибити свої знання з предмету.