A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Яснопільщанська гімназія
Липоводолинської селищної ради Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

Електронна платформа "Мрія"

      Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «Мрія», що створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

16:20 30.01.2023

День Соборності України

      День Собо́рності - свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Акт возз'єднання, злуки двох Україн, - це знак прагнення єдності. Тому «соборність» означає об’єднаність, неподільність.

21:44 23.01.2023

Тиждень історії

       З метою активізації пізнавального інтересу учнів до історії, розширення й поглиблення знань та умінь учнів з предмета, в Яснопільщанській гімназії з 16 по 20 січня було проведено Тиждень історії.             Проведення Тижня історії – це не стільки розваги для учнів, скільки одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями; мета якого, розвиток інтересу учнів до вивчення навчальних предметів, розвиток творчих здібностей, логічного та аналітичного  мислення, вміння висловлювати та відстоювати власну думку, формування естетичного смаку учнів.           

21:37 20.01.2023

Зимові канікули

         Зимові канікули... Чи є краща пора для відпочинку й дозвілля здобувачів освіти? Звичайно ж – ні, тому що новорічно-різдвяні свята одні з найбільш приємних, веселих і казкових.

22:01 11.01.2023

Свято наближається

       Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. У переддень Нового року  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на ща

18:17 30.12.2022

Школа моя сім’я, моя родина, моя рідна Україна

       19 грудня всі українці святкують День Святого Миколая. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти. Вони знають, що за їх слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

18:36 20.12.2022

Квітковий рай у кожній школі!

       В Україні стартував благодійний освітній проєкт “Flowers4school“, який спрямований на озеленення українських шкіл квітами. До 11 листопада можна заповнити заяву на участь й до кінця місяця отримати 500 цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів. Flowers4school – це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

16:43 17.12.2022

Тиждень права в Яснопільщанській гімназії

      З 12 по 16 грудня в Яснопільщанській гімназії проводився тиждень правознавства, мета якого - підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону.  В рамках тижня були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. 

22:50 16.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора