Увага! Карантин!

До уваги учасників освітнього процесу!

Відповідно до рішень  обласної комісії ТЕБ та НС, педагогічної ради закладу (протокол №8 від 05.11.2021) з 08.11 до 14.11.2021 освітній процес відбуватиметься з використанням технологій дистанційного навчання для учнів 1-11 класів.

Навчальні заняття проходитимуть за постійним розкладом уроків, відповідно до розкладу дзвінків в умовах карантину на платформі Microsoft Teams. Додатково комунікація між учасниками освітнього процесу відбуватиметься з використанням Вайбер-груп, мобільного та інших засобів зв'язку.

Телеуроки для учнів

Починаючи з 06 квітня 2020 року на YouTube каналі МОН https://www.youtube.com/channel/UCQR9sMWcZshAwYX-EYH0qiA та ще на 14 телеканалах розпочалася трансляція уроків для 5-11 класів на період карантину.

На YouTube каналі МОН можна переглянути уроки для кожного класу. Публікуються вони за розкладом - один за одним, щоб можна було краще структурувати заняття. Під кожним відео учень може знайти рекомендоване домашнє завдання на закріплення теми.

Для учнів, що мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки транслюються українськими телеканалами. Так, за класами закріплено такі телеканали :

5 клас - Плюс-Плюс та 112 Україна
6 клас - ZOOM та News One
7 клас - 5 канал та ZIK
8 клас - Індиго та УНІАН
9 клас - Рада та UA:Культура
10 клас - UA:Перший
11 клас - М1

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п'ятницю, щонайменше до кінця карантину. Початок о 10:00.

Транслюються уроки - : української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Заходи щодо організації роботи закладу в умовах карантину

План роботи педагогічних працівників щодо засвоєння учнями навчального матеріалу в умовах карантину

Рекомендації щодо дистанційного навчання